logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Power Wheelz
Power Wheelz
Power Wheelz / fot. aktivpro.pl
Rosnące zainteresowanie aktywnością ruchową, w tym szczególnie fitness, spowodowało pojawienie się nowych coraz bardziej skutecznych i efektywnych form ćwiczeń, opartych na badaniach naukowych. Tradycyjna siłownia z tonami „żelastwa” odchodzi powoli do lamusa, zastępują ją natomiast formy ćwiczeń na tyle wygodne, że można je z powodzeniem uprawiać w domu lub w dowolnym terenie.

Do takich form należy Power Wheelz, najnowszy produkt z rodziny Gymstick, będący połączeniem gum oporowych i kółek treningowych. Powstały w ten sposób hantle ważące kilkadziesiąt dekagramów, a zastępujące ich stalowe odpowiedniki. Guma stawiająca opór do kilkudziesięciu kilogramów, zakończona z jednej strony rączką, a z drugiej pętlą na stopę, zmieści się nawet w niewielkiej torbie. Ponadto jeden przybór pozwala na ćwiczenia z różnym obciążeniem (większą siłę oporu uzyskujemy przez nawinięcie gumy na rączkę) bez konieczności sięgania po kolejne hantle.
Ćwiczenia Power Wheelz to połączenie treningu ogólnorozwojowego, ćwiczeń równowagi oraz treningu siłowego. Z wykorzystaniem Power Wheelz można skutecznie wykonywać ćwiczenia w pozycji stojącej, największe efekty osiąga się natomiast podczas ćwiczeń na podłodze, w pozycji klęczącej lub leżącej. Power Weelz to doskonałe narzędzie dla początkujących i zaawansowanych amatorów fitness oraz ćwiczeń siłowych.


Dostępnych jest pięć rodzajów przyboru:

- zielony (opór do 10 kg) - rehabilitacja oraz osoby starsze
- niebieski (opór do 15 kg) - juniorzy, kobiety
- czarny (opór do 20 kg) - ćwiczące kobiety, początkujący mężczyźni
- srebrny (opór do 25 kg) - sprawni mężczyźni, atleci
- złoty (opór do 30 kg) - kulturyści, sportowcy wyczynowi
2010-09-23 - aktivpro.pl /aktivpress.pl

Szukaj w kategorii: Fitness i kulturystyka - Gymstick

[ wersja do druku ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1